Odpłatność za przedszkole mogą wnosić Państwo poprzez dokonanie opłat na rachunek bankowy:

opłatę za pobyt dziecka w przedszkolu wpłacamy na rachunek bieżący:
95 1240 2890 1111 0010 3564 9602

opłatę za żywienie wpłacamy na rachunek pomocniczy:
17 1240 2890 1111 0010 3564 9745

Opłaty za żywienie i pobyt dziecka w przedszkolu należy dokonywać do 13 dnia każdego miesiąca po uzyskaniu od Pani intendent informacji o kwocie należności.

Rozkład dnia

6.00-8.30 schodzenie się dzieci, kontakty indywidualne, zabawy i gry tematyczne, ruchowe, ruchowo - muzyczne, dydaktyczne, zabawy zorganizowane i kierowane przez nauczyciela, zabawy dowolne w kącikach zainteresowań, praca indywidualna i grupowa

8.30 - 9.00 śniadanie

9.00 - 10.00 (w grupach młodszych 20 min) zajęcia dydaktyczne

10.00 - 11.30 spacery, wycieczki, zabawy i gry na powietrzu swobodne i kierowane przez nauczyciela, zabawy swobodne w przedszkolnym patio

11.30 - 12.00 obiad

12.00 - 14.00 leżakowanie w grupach młodszych, zabawy integracyjne, spacery, zabawy i gry dydaktyczne, praca indywidualna i grupowa

14.00 - 14.30 podwieczorek

14.30 - 17.00 zabawy ruchowe, ruchowo - muzyczne, zabawy i gry dydaktyczne, tematyczne, praca indywidualna, zabawy w małych zespołach i dowolne w sali i na powietrzu, rozchodzenie się

Jadłospis (03 - 07.04)

Śniadanie
Pieczywo  mieszane z  masłem , wędliną i papryką . Kawa biała .
Obiad
Barszcz ukraiński lub barszcz czerwony. Makaron z mięsem w sosie neapolitańskim lub makaron z twarogiem i jogurtem   . Woda cytrynowa .
Podwieczorek
Chałka z masłem .Mleko gotowane . Owoc .

Śniadanie
Paluchy słonecznikowe z masłem i miodem .Płatki owsiane lub ryżowe na mleku .
Obiad
Zupa koperkowa . Gałka w sosie własnym , kasza gryczana  ,surówka z marchewki i jabłka  . Kompot .
Podwieczorek
Ciasto własnego wypieku . Herbata z cytryną .Owoc .

Zacierka na mleku . Pieczywo mieszane z masłem i dżemem . Owoc
Obiad
Krupnik z kaszą , ziemniakami i z zieleniną . Kotlet panierowany z kurczaka , ziemniaki, buraczki zasmażane . Woda cytrynowa .
Podwieczorek
Paluchy słonecznikowe z masłem , serem żółtym i pomidorem . Kakao . Owoc .

Śniadanie
Pieczywo mieszane z masłem ,jajkiem gotowanym lub  pastą z jajka i rzodkiewką. Kawa biała .
Obiad
Zupa owocowa. Bigos z mięsem , ziemniaki lub gołąbki z mięsem w sosie pomidorowym .
Podwieczorek
Budyń śmietankowy lub kisiel z jabłkiem . Chrupki kukurydziane . Owoc .

Grahamka z masłem , wędliną  i rzodkiewką . Kawa biała .Marchewka  do chrupania
Obiad
Zupa fasolowa lub grochowa. Naleśnik z twarogiem i jogurtem lub kopytka z cebulką i kiełbaską , surówka z
Podwieczorek
Pieczywo mieszane z masłem , pastą z makreli wędzonej . Herbata z cytryną .

"W codziennym trudzie, w wysiłku umysłu, woli serca - obraz dziecka pozostaje dla człowieka natchnieniem i źródłem nadziei".
J. P. II Nigeria, 1982r.